NOC SÓW W PTASIEJ AKADEMII

with Brak komentarzy

Jedyna, niepowtarzalna, tajemnicza... Noc Sów w Ptasiej Akademii z Fundacją Albatros i Tyglem Warmińskim. Dołącz do nas w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest szósta już edycja Międzynarodowej Nocy Sów. Poznaj gatunki sów Warmii, zaprzyjaźnij się z bukwałdzkimi puszczykami, weź udział w konkursie na rozpoznanie głosu sowy. Zabierzemy Cię w magiczną podróż śladami sów Polski, poznasz wierzenia, bajania i legendy. Gdy zapadnie już noc, pójdziemy w warmińskie lasy by z dala od zgiełku i cywilizacji pohukiwać i wabić dzikie puszczyki. Po powrocie będzie czekało na nas ognisko, gorąca herbata i poczęstunek. Bądź z nami, przełom marca i kwietnia to czas, kiedy sowy wykazują największą aktywność. Daj się zabrać do ich magicznego świata.
Program spotkania obowiązujacy w trzech kolejnych dniach 31/3 1/4 oraz 2/4 2017 godz 18 – zaczynamy! Opowieści o sowach z ornitologiem Krzysztofem Jankowskim

Film Sowy Polski
Konkurs z wiedzy o sowach.
Z doktor Ewą Rumińską poznajemy puszczyki mieszkające w Ptasiej Akademii
Wycieczka do lasu, wabimy dzikie sowy
Powrót, ognisko i poczęstunek
W trakcie ogniska wysłuchamy warmińskich legend i wierzeń w gawędzie dziennikarza Polskiego Radio Marka Michalskiego zakończenie około godz 21.

Każdego wieczoru możemy przyjąć zaledwie 20osób dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj już dziś miejsce na ten magiczny sowi czas. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

Zapisy
tygiel.warminski@wp.pl
bilety 15 zł/osoba
*w odpowiedzi na co raz bardziej liczne zapytania, publikujemy numer konta do wpłat cegiełek- rezerwacji. Prosimy o potwierdzenie rezerwacji mailem- z informacja ile osób nas odwiedzi wraz z wyborem dnia.

Tygiel Warmiński
Bukwałd 2a
51 2160 0003 2000 1537 1610 0001
*w tytule przelewu prosimy umieścić nazwisk rezerwacji, ilośc osób oraz dzień w którym Państwo przyjadą

Comments are closed.