PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Możesz wpłacić jednorazową lub cykliczną darowiznę na konto fundacji lub ustanowić stałe zlecenie zapłaty. Wpłaty pomagają nam zapewnić bieżące utrzymanie dla pacjentów i podopiecznych fundacji.

DANE DO PRZELEWÓW:

Fundacja Albatros, Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie  filia w Dywitach
NRB:  71 8857 0002 3011 0156 6309 0001
Jeżeli będzie to dla Ciebie wygodniejsze, możesz też przekazać darowiznę za pomocą serwisu się pomaga.

SIĘ POMAGA

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

Fundacja Albatros jest organizacją pożytku publicznego, co oznacza, że corocznie możesz przekazać nam swój 1% podatku i wesprzeć tym samym działalność fundacji.

KRS 0000263522

Możesz skorzystać z darmowego programu online do rozliczania pitów, link poniżej.

E-PITY

 

WIRTUALNA ADOPCJA

Chcesz bardziej związać się z naszymi ptasimi mieszkańcami? Poznawać życie ptaków nie tylko z książek, ale także na żywo? To bardzo proste! Możesz zadeklarować się jako rodzic zastępczy:) Jak to zrobić? Zgłoś się jako opiekun wirtualny i skorzystaj  z wyjątkowej okazji, aby nawiązać kontakt z podopiecznym, odwiedzając go w godzinach otwarcia Ptasiej Akademii. Do adopcji możesz zgłosić się samodzielnie lub jako grupa, czy organizacja. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Ptasiej Akademii.

WIRTUALNA ADOPCJA

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ RZECZOWĄ

Możesz przekazać nam darowiznę rzeczową. Może złożyć się tak, że Ty lub Twoja firma/organizacja posiadasz nadmiar rzeczy, które mogłyby nam pomóc w codziennej opiece nad ptakami i w utrzymaniu ośrodka. Poniżej możesz znaleźć listę najpotrzebniejszych rzeczy.

LISTA POTRZEBNYCH RZECZY

 

POMAGAJ, KUPUJĄC

Dzięki serwisowi FANIMANI.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Kupujesz wybraną rzecz u jednego z Partnerów, wskazując przy tym organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

FANIMANI.pl

 

CHCESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?

Jeżeli jest Ci bliski los dzikich zwierząt i chcesz się zaangażować, możesz nam pomóc jako wolontariusz.

Wybierz formę wolontariatu, jaka odpowiada Ci najbardziej, i jaka jest zgodna z Twoimi możliwościami i preferencjami. Przydałaby nam się pomoc zarówno w klinice, jak i w innych działaniach fundacji. Poniżej szczegóły.

ZOBACZ BIEŻĄCE ZADANIA DLA WOLONTARIUSZY

 

 

 

POMOC W KLINICE

Szukamy wolontariuszy do naszego Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Dzikich w Bukwałdzie. Jeżeli chcesz poznać życie dzikich ptaków z bliska i pomóc nam w ośrodku w opiece nad ptasimi pacjentami, zapraszamy na wolontariat do ORPD. Do zadań wolontariuszy należy opieka nad ptakami, w tym karmienie oraz prace porządkowe w ośrodku. Wolontariusze przechodzą niezbędne do opieki nad dzikimi zwieęrzetami szkolenie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

PTASIA STRAŻ

Ptasia Straż to grupa specjalistycznie przeszkolonych wolontariuszy, działających na terenie powiatu olsztyńskiego, którzy biorą udział w interwencjach związanych z pomocą dzikim ptakom. Jeżeli chcesz stać się częścią tego zespołu i po przeszkoleniu brać udział w interwencjach w Twojej okolicy, przyłącz się do projektu. W ramach działań Ptasiej Straży zakładamy także centra wolontariatu przyrodniczego w szkołach. O szczegółach dowiesz się ze strony poniżej.

JAK PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO PTASIEJ STRAŻY

 

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Jeżeli jako firma szukacie miejsca, w którym poprzez wspólną pracę zintegrujecie się, spędzicie czas na świeżym powietrzu i przy okazji zrobicie coś, co ma znaczenie, zapraszamy na wolontariat pracowniczy do naszego ośrodka. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy, co jest do zrobienia w kontekście bieżących potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

INNE FORMY WOLONTARIATU

Tak na prawdę zaangażować się w działania fundacji możesz na wiele innych sposobów. Szukamy na przykład osób, które chciałby włączyć się w przygotowanie materiałów edukacyjnych, materiałów na stronę i facebooka; osób, które chciałyby włączyć się w prowadzenie zajęć w Ptasiej Akademii; osób, które chciałyby pomóc przy remontach i utrzymaniu ośrodka. Jeżeli chcesz nam pomóc, czekamy na Twoje pomysły.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM I DARCZYŃCOM ZA WSPARCIE I ZAANGAŻOWANIE W DZIAŁANIA FUNDACJI