POMOC W KLINICE

Szukamy wolontariuszy do naszego Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Dzikich w Bukwałdzie. Jeżeli chcesz poznać życie dzikich ptaków z bliska i pomóc nam w ośrodku w opiece nad ptasimi pacjentami, zapraszamy na wolontariat do ORPD. Do zadań wolontariuszy należy opieka nad ptakami, w tym karmienie oraz prace porządkowe w ośrodku. Wolontariusze przechodzą niezbędne do opieki nad dzikimi zwieęrzetami szkolenie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

PTASIA STRAŻ

Ptasia Straż to grupa specjalistycznie przeszkolonych wolontariuszy, działających na terenie powiatu olsztyńskiego, którzy biorą udział w interwencjach związanych z pomocą dzikim ptakom. Jeżeli chcesz stać się częścią tego zespołu i po przeszkoleniu brać udział w interwencjach w Twojej okolicy, przyłącz się do projektu. W ramach działań Ptasiej Straży zakładamy także centra wolontariatu przyrodniczego w szkołach. O szczegółach dowiesz się ze strony poniżej.

JAK PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO PTASIEJ STRAŻY

 

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Jeżeli jako firma szukacie miejsca, w którym poprzez wspólną pracę zintegrujecie się, spędzicie czas na świeżym powietrzu i przy okazji zrobicie coś, co ma znaczenie, zapraszamy na wolontariat pracowniczy do naszego ośrodka. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy, co jest do zrobienia w kontekście bieżących potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

INNE FORMY WOLONTARIATU

Tak na prawdę zaangażować się w działania fundacji możesz na wiele innych sposobów. Szukamy na przykład osób, które chciałby włączyć się w przygotowanie materiałów edukacyjnych, materiałów na stronę i facebooka; osób, które chciałyby włączyć się w prowadzenie zajęć w Ptasiej Akademii; osób, które chciałyby pomóc przy remontach i utrzymaniu ośrodka. Jeżeli chcesz nam pomóc, czekamy na Twoje pomysły.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

DZIĘKUJEMY

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i osobom zaangażowanym w działalność fundacji za pomoc.