ROŚNIEMY W SIŁĘ

with Brak komentarzy

Rośniemy w siłę!

W ostatnią sobotę (26.08) w Bibliotece Planeta 11 odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przyszłych Ptasich Strażników.

W pierwszej części zapoznaliśmy uczestników spotkania z założeniami, celami, zasadami działania Ptasie Straży oraz możliwościami włączenia się w jej działania. Sporo się również przy okazji dowiedzieliśmy i podyskutowaliśmy o sytuacji braci mniejszych w naszym regionie, ludzkim zaangażowaniu, barierach i sposobach na ich przełamywanie. Bardzo nas podbudowaliście swoją postawą bracia i siostry Ptasi Strażnicy! Druga część, to już regularne szkolenie – na początek, dotyczące cech ptaków oraz najczęściej spotykanych przypadków wymagających interwencji.

Na kolejne takie spotkanie zapraszamy 14 października na godz. 10.00 również do zaprzyjaźnionej z Ptasią Strażą Planety 11 przy Al. Piłsudskiego w Olsztynie.
Na spotkanie oprócz dwóch pierwszych części, złoży się również część trzecia – kontynuacja szkolenia z części drugiej i zapowiedź kolejnych spotkań już stricte szkoleniowych i warsztatowych.

Przetrzymamy Was do ok. 16.30, więc zabierzcie z domów kanapki a my postaramy się, aby było je czym popić i o coś na słodko.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na maila: info@ptasiastraz.pl lub tel. 606 89 68 90.

Do zobaczenia!

Załoga Ptasiej Straży

Comments are closed.