ZA NAMI KOLEJNE SPOTKANIE PTASIEJ STRAŻY

with Brak komentarzy

Ptasia Straż krzepnie! W ostatnią sobotę (18.11) w Bibliotece Planeta 11 odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla obecnych i przyszłych Ptasich Strażników.

Tym razem otrzymaliśmy porcję wiedzy m.in. nt. budowy naszych skrzydlatych braci mniejszych i próbę odpowiedzi na pytanie, skąd biorą się ich możliwości przemieszczania w trzech wymiarach bez kontaktu z matką ziemią. Szczególnym punktem spotkania był przegląd przedstawicieli polskiej awiafauny, przez którą przeprowadził nas ornitolog z krwi i kości – Krzysztof Jankowski. Facet w trzy godziny próbował podzielić się z nami 27 latami ptasich doświadczeń i pasją, która stałą się jego sposobem na życie. No i… zaraził 😉 Krzysiek, już zastawiamy sieć na ciąg dalszy!

Wszystkim obecnym, wielkie dzięki za tradycyjną już serdeczną atmosferę i za to nieodparte wrażenie, że na naszych oczach zawiązuje się silna ekipa pod wezwaniem! J No i wytrzymaliście również tę ponadplanową godzinkę, tj. aż do 19-tej – mamy nadzieję, że warto było. Dziękujemy!

Następne szkolenie 16 grudnia! Informacje wkrótce.

Do zobaczenia!

 

Comments are closed.