Co znajdziecie na naszej nowej stronie

Realizacja projektu „Symbiosis – ochrona ex-situ gatunków zagrożonych i edukacja ekologiczna w działalności polskich ośrodków rehabilitacji zwierząt – wzmocnienie potencjału sieci ośrodków na Warmii i Mazurach” pozwoliła nam przygotować nową stronę internetową, którą teraz oglądacie.

Dążyliśmy do przejrzystego pokazania informacji o realizacji projektu Symbiosis oraz do stworzenia bazy wiedzy dotyczącej interwencji związanej z pomocą rannym ptakom. Strona została przystosowana do potrzeb osób niedowidzących.

Zobaczmy, co można znaleźć na tej stronie:


Informacje o projekcie

Na tej stronie znajdziemy wszystkie informacje dotyczące projektu, finansowania oraz etapów realizacji poszczególnych działań


Konferencje

Informacje o wszystkich konferencjach i seminariach organizowanych w ramach projektu Symbiosis. Na stronie poszczególnych konferencji można znaleźć program, podsumowanie oraz materiały pokonferencyjne do pobrania.


Zapytania ofertowe

Na tej stronie można znaleźć aktualne oraz przeszłe zapytania ofertowe dotyczące realizacji projektu


Aktualności związane z projektem

Strona linkuje do wszystkich aktualności związanych z realizacją projektu. Można tu znaleźć informacje na temat poszczególnych działań projektowych.


Strona zrealizowana w ramach współfinansowane ze środków UE w ramach projektu „Symbiosis – ochrona ex-situ gatunków zagrożonych i edukacja ekologiczna w działalności polskich ośrodków rehabilitacji zwierząt – wzmocnienie potencjału sieci ośrodków na Warmii i Mazurach”

Zobacz podobne wpisy
Scroll to top
Skip to content