W Poszukiwaniu Symbiozy – premiera filmu

Zapraszamy na prapremierę filmu o ośrodkach rehabilitacji zwierząt dzikich na Warmii i Mazurach pod tytułem „W Poszukiwaniu Symbiozy”.

Poznaj historie wyjątkowych ludzi, którzy poświęcili swoje życie opiece nad dzikimi zwierzętami i z pasją i oddaniem tworzą miejsca (Ośrodki Rehabilitacji Zwierząt Dzikich), które stają się schronieniem dla poszkodowanych z różnych przyczyn zwierząt.Film w przejmujący sposób pokazuje jak splatają się losy poszkodowanych zwierząt z losami opiekunów, którzy walczą codziennie, by dać swoim podopiecznym szansę na normalne życie. Ci niezwykli ludzie działają wytrwale w poszukiwaniu symbiozy, realizując marzenie o lepszym świecie dla nas wszystkich.

To jedyna okazja, by zobaczyć ten wyjątkowy film dokumentalny jeszcze w tym roku! Po raz pierwszy film zostanie zaprezentowany na oficjalnej prapremierze w CEiIK w Olsztynie 29.12.2021 o godzinie 11:00 (wydarzeniem towarzyszącym premierze będzie panel dyskusyjny z osobami zaangażowanymi w realizację filmu).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po zapisaniu się na stronie https://symbiosis-film.pl/ (decyduje kolejność zgłoszeń).

Obejrzyj zwiastun:

Film został sfinansowany ze środków UE w ramach projektu „Symbiosis – ochrona ex-situ gatunków zagrożonych i edukacja ekologiczna w działalności polskich ośrodków rehabilitacji zwierząt – wzmocnienie potencjału sieci ośrodków na Warmii i Mazurach”

Promocja filmu sfinansowana ze środków województwa warmińsko-mazurskiego.

Zobacz podobne wpisy
Scroll to top
Skip to content