Chcesz nas wesprzeć?

Nie moglibyśmy działać, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie wielu życzliwych osób, którzy otaczają nas od początku. Zobacz, jak możesz się włączyć w nasze działania.

Przekaż darowiznę

Darowizny można wpłacać przez stronę wspieramalbatrosa.pl, tradycyjnie na konto fundacji lub za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl

Dane do przelewu:

  • Fundacja Albatros, Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie filia w Dywitach
  • NRB: 71 8857 0002 3011 0156 6309 0001

Zobacz, jak jeszcze możesz pomóc

Przekaż 1,5% podatku

1% to pozornie niewiele, ale w rzeczywistości 1% podatku, który przekazujesz organizacjom pożytku publicznego, to bardzo duży wkład w ich działalność. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazując swój 1% podatku wspierają działania Fundacji Albatros. Każdego roku fundusze te pozwalają nam realizować ważną misję, jaką jest ochrona ptaków.

Zrzutka na karmę

W zeszłym roku przyjęliśmy do Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Dzikich w Bukwałdzie ponad 1000 zwierząt, w azylu przebywa około 100 ptaków. 233zł to dzienny koszt wyżywienia dla wszystkich naszych podopiecznych. Możesz włączyć się w nasze działania przekazując darowiznę na rzecz wyżywienia dla ptaków znajdujących się pod nasza opieką.

Zbiórka na facebooku

Facebook udostępnił nowe narzędzie, dzięki któremu możesz zorganizować urodzinową zbiórkę na rzecz wybranej organizacji non-profit. Spraw, by twoje urodziny były wyjątkowe i zaproś rodzinę i przyjaciół do wsparcia inicjatywy, która jest bliska Twojemu sercu. Utworzenie zbiórki jest bardzo proste i możesz to zrobić zaledwie w kilku krokach.

Zaangażuj się w wolontariat przyrodniczy, przyłącz się do Ptasiej Straży

Ptasia Straż to grupa specjalistycznie przeszkolonych wolontariuszy, którzy biorą udział w interwencjach związanych z udzielaniem pomocy poszkodowanym ptakom na terenie pow. olsztyńskiego.

Możesz stać się częścią tej inicjatywy i czynnie działać na rzecz ochrony ptaków.

dowiedz się więcej